Ремонт квартири

Ремонт квартири, будинку, офісу!

     Найвигідніша і поширена послуга для клієнтів нашої компанії — це ремонт квартири під ключ. Пояснюється це тим, що сюди абсолютно все включається, замовнику не потрібно шукати додаткових Ремонт квартирипідрядників і зайвий раз турбуватися з різних питань. І звичайно ж, ремонт квартир під ключ скорочує загальний термін ремонту і всю відповідальність несе компанія «ПЕТРОВИЧ». А найголовніше він виходить дешевше, ніж замовляти послуги окремо і в різних компаніях.

Ціни на ремонт квартир в Києві

Ціни на ремонт квартир в Києві, офісів і будинків складно називати бюджетними, тим не менше, наші напрацьовані зв’язки, величезний досвід, наявність сучасного обладнання та поділ праці дозволяють істотно скоротити ваші витрати, причому — не на шкоду якості. Ми завжди готові надати найрізноманітніші види знижок і бонусів, у тому числі — за сезонність, обсяги робіт і так далі. Наші проекти і рішення вас не розчарують. Це стосується всіх сторін ремонту в Києві:ремонт квартири

  • професіоналізму
  • будматеріалів
  • строків
  • якості робіт
  • виконання договірних зобов’язань і так далі.

Безумовно, в першу чергу те стосується ціни. На нашому сайті ви отримаєте найдетальнішу інформацію про все, а якщо щось виявиться недостатнім, наші кваліфіковані фахівці завжди готові дати вичерпні консультації з будь-якого питання як по телефону, так і в режимі онлайн. Вам гарантований безкоштовний виїзд фахівця для визначення типу ремонту, проведення замірів, розрахунків та складання попереднього кошторису.

Ремонт квартири в Київській області

Ремонт квартир в Київській області за готівковим і безготівковим розрахунком. (Ірпінь, Буча, Вишгород та інші)
Ми робимо ремонт квартир в Ірпіні, Борисполі, Бучі та в містах які доступні в дорозі громадським міським ремонт квартиритранспортом. При цьому немає націнок на віддаленість об’єктів, на транспортні витрати. Виїзд на об’єкт так само здійснюється безкоштовно.

Наша компанія готова надати безліч рішень з опоряджувальних робіт різної складності: косметичний ремон квартири, ремонт нестандартних приміщень з урахуванням всіх Ваших побажань та ідей.

Ремонтні роботи включають в себе наступні види оздоблень:

Монтаж системи багаторівневих стель з гіпсокартону; вирівнювання і багатошарова шпаклівка, штукатурка стін і стель; авторський індивідуальний ремонт стін (марсельський віск, венеціанцкая штукатурка); поклейка шпалер всіх видів; фарбування стін, стель, багетів; цементна стяжка підлоги, укладання підлогових покриттів (паркет, ковролін, паркетна дошка, ламінат); встановлення сантехніки; монтаж багетів, віконних і дверних конструкцій.

 

Звёзд: 1Звёзд: 2Звёзд: 3Звёзд: 4Звёзд: 5 (64 оценок, среднее: 4,92 из 5)
Call Now ButtonПозвонить