Поклейка шпалер в Києві

Поклейка шпалер в Києві та Київській області

Ціна на поклейку шпалер від 50 грн/м2  до 70 грн/м2

Ви шукали послуги майстрів з поклейки шпалер? У нас Ви можете послугу Поклейка шпалерпідготовки основи та поклейки шпалер по вигідній для Вас ціні!

Поклейка шпалер — вже давно для більшості людей стала звичною справою, але найчастіше, до цього виду робіт, не підходять з певною серйозністю.

Велика кількість різноманітних видів шпалер, просто вражає в наші дні.

Поклейка флізелінових шпалер або ж поклейка вінілових шпалер, на сьогоднішній день дуже популярна послуга. Колірні гами, фактура та інше характеристики допомагають правильно вибрати і підібрати шпалери під майбутній інтерьер.Якщо над планом робіт і майбутнього інтер’єру трудився професійний дизайнер, то тоді таке приміщення буде виглядати унікальним і неповторним.

Про якість поклейки шпалер

Але не варто забувати, що також від того, наскільки якісно була виконана поклейка шпалер флізелінових, поклейка вінілових шпалер або ж поклейка будь-яких інших, Поклейка шпалерзалежатиме і їх зовнішній вигляд, і термін служби. Тому поклейка шпалер, повинна виконуватися за певною технологією, щоб відповідати всім стандартам.

Для початку необхідно правильно очистити, і підготувати стіни під поклейку. Від цього етапу робіт залежить багато чого. Потім стіни обробляються певної сумішшю, або клеєм. Після чого проводитися безпосередньо поклейка вінілових шпалер, поклейка паперових шпалер, а також поклейка флізелінових шпалер.

Якщо Ви не знаєте, який тип шпалер вибрати, або тип клею, то зверніться до нас. Наші професійні маляра, і ми з радістю Вам надамо консультацію. Поклеїти шпалери Київ — це основний вид нашої діяльності, ми гарантуємо якісне виконання робіт при найкоротших термінах. Наші майстри — це висококваліфіковані фахівці, досвід роботи яких більш ніж 7 років. А наші ціни є нижчими, ніж в інших підприємств.

Вам потрібно поклеїти шпалери в Києві або в Київській області, максимально якісно, швидко, і за доступними  цінами? Ви звернулися за правильною адресою!

Ціна на поклейку обоїв

Ціни на роботи по поклейці стін шпалерами залежать від багатьох чинників, наприклад:

1 якість основи (якщо стіна готова, поштукатурені, прогрунтована тогді вартість включатиме в себе тільки саму поклейку, якщо основа поганої якості значить нам потрібно її вирівняти або шпаклювати відповідно ціна на роботу буде вище)
2 обсяг виконуваних робіт (ми завжди зацікавлені у великих обсягах робіт, якщо у Вас кількість поклейки шпалер перевищує 500 м2 ви маєте право на додаткову знижку)
3 віддаленість від Києва, в разі коли об’єкт знаходиться на території Києва ціна буде найменша, якщо об’єкт на відстані більше 5 км за межею міста ціна буде зростати
4 вартість шпалер, ми несемо відповідальність за довірені матеріали, тому ціна за наклеювання шпалер може зрости від дорожнечі самих шпалер
5 швидкість, бувають випадки коли людині потрібно поклеїти шпалери ще вчора з якихось причин, в такому випадку ми можемо збільшити наш робочий день і додати кількість (якщо дозволяє об’єкт) робочих але вартість може збільшитися

А тепер трохи про шпалери:

Шпалери — це лицьовій оздоблювальний матеріал, за допомогою якого віддається фактура стін і колір приміщенню.

Дуже часто через кілька років після ремонту виникає бажання змінити вигляд своєї квартири, будинку, за допомогою ремонтно-оздоблювальних робіт. Але не завжди бажання Поклейка шпалерзбігаються з можливостями.

Поміняти зовнішній вигляд, хоч і не кардинально, можна за допомогою переклеювання шпалер. Цей варіант не так «складний» матеріально, як наприклад, капітальний ремонт.

поклейка шпалер

Тому нами виділена, як окремий напрямок нашої діяльності, послуга обклеювання шпалер Київ , щоб стати Вашими помічниками у створенні домашнього затишку.

Розглянемо які існують види шпалер:

√ Паперові шпалери: гладкі, фотошпалери, дуплекс (гладкі, тиснені, гофровані, під фарбування), структурні.

√ Вінілові шпалери: шовкографія, важкий вініл, спінений або структурний вініл, штучна шкіра.

√ Текстильні шпалери: на паперовій, на тканинній основі, шпалери на основі синтетики, скловолокно).

√ Металізовані шпалери (на паперову основу наносять тонкий шар металевої фольги).

√ Шпалери коркові (виготовлені на основі кори коркового дуба).

√ «Рідкі» шпалери (у рідкому або порошковому вигляді, наносяться валиком або пульверизатором).

√ Бамбукові шпалери (бамбукові рейки від 5 до 25 мм наклеєні на тканинну основу).

поклейка шпалер

Схожі послуги, які можуть бути цікаві Вам:

Косметичний ремонт квартир

-оздоблення кімнат

-фарбування стін

-ідеі для ремонту

-послуги столяра

Звёзд: 1Звёзд: 2Звёзд: 3Звёзд: 4Звёзд: 5 (8 оценок, среднее: 4,88 из 5)
Call Now ButtonПозвонить