Фарбування стін

Малярні роботи, послуги маляра — фарбування стін, стель.

фарбування стін

 Будівельна компанія «Петрович» пропонує широкий спектр будівельних, ремонтних, оздоблювальних

робіт, у тому числі й проведення якісного фарбування стін, фарбування стель, шпалер, фарбування фасадів та інші малярні роботи в Києві та Києвській області.

Ціни на роботи ви можете побачити перейшовши на сторінку прайси

Малярські роботи — завершальний етап ремонту квартири, офісу та вимогливий до якості виконання. Малярські роботи — це комплекс робіт, виконуваних маляром з метою захисту, санітарно-гігієнічної та естетичної обробки поверхні стіни, підлоги, стелі, фасаду будинку, приміщень, паркану, металоконструкції.

Фарбування стін, стель з гіпсокартону залишається одним з найпопулярніших видів обробки стін і стель.
Кінцевий результат визначається трьома факторами:

-якість попередньої підготовки фарбується (шпаклівка, грунтовка);
-правильний вибір фарби;
-інструмент, який використовується для роботи.

Вам потрібно пофарбувати стіни в кімнаті чи стелю? Звертайтесь по контактним телефонам

Перелік послуг наших малярів:

-підготовка стін і стель1398861521_zachem-nuzhno-specodezhda

-грунтовка валиком

-шпаклівка

-штукатурка

-маякова

-безпіщанка

-вирівнювання стелі, стін, укосів і кутів

-побілка, фарбування гіпсокартону

поклейка багетів, армуючої сітки, флізеліну і шпалер.

Якщо оздоблювальні роботи в офісі ведуться по гіпсокартонним конструкціям, то в малярні роботи входить: грунтовка стін, стель, шпаклювання за 2 рази і фарбування, і закладення швів між листами ГКЛ.

Наші фахівці виконують малярні, штукатурні роботи в повній відповідності будівельним нормам. Ви можете бути впевнені, що стан стін і стель буде ідеальним, довіривши ремонт квартири, офісу нашій компанії.

Фарбування стін, стелі, шпалер може проводитися і в зимовий період, але в цьому випадку краще використовувати для фарбування масляні склади. Ці матеріали стійкі до низької температури, і не замерзають. Фарбування водоемульсійною фарбою в зимовий період небажано, оскільки барвиста плівка на охолоджених приміщень замерзає.

Будь які малярні роботи ми починаємо з грунтовки поверхні стін і підвісної стелі у квартирі, в кухні, дитячій, ванній, кімнаті, спальні, і надалі перед кожним новим шаром шпаклівки рекомендуємо грунтувати поверхню стіни, стелі з гіпсокартону, щоб ви були впевнені в технологічному якості виконання малярних робіт.

Якісне фарбування стін, стелі Вашої квартири, офісу — це не просто гарний інтер’єр, це комфорт і затишок Вашого будинку, зберігається протягом багатьох років. Великий вибір сучасних фарб дозволяє оформити приміщення з будь-якими дизайнерськими задумами, і часто якісна фарбування стіни, стелі здатна замінити і шпалери, і декоративні панелі.

Звёзд: 1Звёзд: 2Звёзд: 3Звёзд: 4Звёзд: 5 (4 оценок, среднее: 5,00 из 5)
Call Now ButtonПозвонить